українська російська англійська
У Донецьку буде найкращий в Україні театр ляльок
01.06.2013 | 13:38
Донецька ОДА

У Донецьку буде найкращий в Україні театр ляльок. Про це голова Донецької облдержадміністрації Андрій Шишацький повідомив, відвідуючи глядацьку залу і фойє Донецького академічного обласного театру ляльок. 

На сьогодні, театр ляльок - єдиний професійний та один з найстаріших театрів такого типу в Україні, якому в цьому році виповниться 80 років. За роки існування театру вже стало традицією проводити благодійні свята та вистави для дітей-сиріт, хворих, інвалідів, чорнобильців, багатодітних і малозабезпечених сімей.

Напередодні ювілею регіональна влада ініціювала капітальний ремонт закладу. Цього року заплановано провести капітальний ремонт глядацької зали і сценічного майданчика, а наступного - оснастити сцену сучасним світловим і звуковим обладнанням.

Андрій Шишацький обговорив з керівництвом театру обсяги та строки виконання ремонтних робіт, а також оглянув приміщення театру. Він повідомив, що незабаром обласна влада виділить ще 2 мільйони гривень для реконструкції театру.

«Роботи тут ще багато, але я можу стверджувати, що в Донецьку буде найкращий театр ляльок в Україні. Я думаю, що нам вистачить на це найближчих два роки»,- сказав Андрій Шишацький.

Нагадаємо, капітальний ремонт закладу розпочався у 2011 році. З цього часу проведено його основну частину: замінені вікна, відремонтований дах, опалювальна система, відремонтоване мале фойє, технічний цех, службові кабінети та прилегла територія. На це з бюджету було виділено понад 3 мільйони гривень.

 

 

версія для друку