українська російська англійська
Сергій Арбузов: Уряд забезпечить захист прав власності інвесторів
03.06.2013 | 09:42
Прес-служба Першого Віце-прем'єр-міністра

Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов має намір проводити регулярні зустрічі з іноземними послами на предмет запобігання порушень прав власності інвесторів.

«Зважаючи на особливу увагу, що приділена в державній Програмі активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки поліпшенню інвестиційного клімату, захист власності іноземних підприємств буде гарантовано», - відзначив Сергій Арбузов.

У зв’язку з цим Перший віце-прем'єр-міністр має намір вже найближчим часом проводити регулярні зустрічі з іноземними послами, в рамках яких спільними зусиллями будуть вирішуватись питання щодо скарг іноземних інвесторів на ганебні випадки захоплення їх підприємств рейдерами. Так, перші зустрічі заплановані вже цього місяця із послами країн ЄС.

На думку Сергія Арбузова, така співпраця допоможе поліпшити інвестиційний клімат та залучити іноземний бізнес в Україну. Він також зазначив, що запобіганню випадків захоплення іноземних підприємств сприятиме відновлення та активізація Міжвідомчої комісії з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств.

Рішення про відновлення роботи Комісії було прийнято на засіданні Уряду. Відповідною постановою також відбулось переформатування її складу. Зокрема, Комісію очолив Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов. Крім цього, значно підвищено загальний статус цього органу. Тепер до керівництва органу залучено перших осіб міністерств та відомств, а не їх заступників, як було раніше. Вказані дії сприятимуть більш оперативній і ефективній діяльності цього органу.

За його словами, прийняття відповідного рішення Урядом дозволить провести перше у цьому році засідання комісії вже найближчим часом.

 

 

 

версія для друку