українська російська англійська
На Одещині у центральній районній лікарні Болградського району відкрито інфекційне відділення
03.06.2013 | 10:06
Одеська ОДА

У місті Болград в рамках програми голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука «Народний бюджет» відбулося урочисте відкриття після капітального ремонту інфекційного відділення центральної районної лікарні. Як розповів голова Болградської районної державної адміністрації Михайло Садаклієв, в приміщенні вперше за останні 20 років відбувся капітальний ремонт. Крім того, відділення технічно повністю переоснащено.

«У таких комфортних умовах і пацієнти почуватимуть себе краще, і видужуватимуть швидше», - прокоментував святкову подію району Михайло Садаклієв.

Інфекційне відділення Болградської районної лікарні розраховане на 35 місць, 15 з яких призначені для лікування дітей. Медичний заклад складається з 2 блоків: для лікування кишкових та вірусних інфекцій.

Начальник управління охорони здоров Одеської обласної державної адміністрації Михайло Бартко під час урочистого заходу передав від імені голови Одеської обласної державної адміністрації Едуарда Матвійчука Болградській районній лікарні дві машини швидкої допомоги, які придбані в рамках «Народного бюджету». 

 

версія для друку