українська російська англійська
Уряд передав Мінфіну управління ПАТ "Український банк реконструкції та розвитку"
03.06.2013 | 19:25
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Уряд передав Міністерству фінансів повноваження з управління корпоративними правами держави щодо публічного акціонерного товариства «Український банк реконструкції та розвитку». Відповідну постанову ухвалено на засіданні Кабінету Міністрів 3 червня 2013 року.

Метою діяльності згаданого банку, 99,9945% якого належить Державній інвестиційній компанії, є розвиток як корпоративного бізнесу, так і малого та середнього, через сприяння в реалізації інвестиційних та інноваційних проектів шляхом середнього та довгострокового кредитування. Водночас, відповідно до положення про Міністерство фінансів, формування та забезпечення реалізації фінансової політики покладено на Мінфін. Крім того, Мінфін в установленому законодавством порядку забезпечує управління корпоративними правами держави у статутних капіталах банків, що були капіталізовані державою.

Таким, чином, прийняття постанови дозволяє покращити проведення Мінфіном ефективної державної фінансової політики задля забезпечення активізації економічного розвитку через сприяння в реалізації вітчизняних інвестиційних та інноваційних проектів, упровадження дієвого нагляду, моніторингу та контролю за діяльністю «Українського банку реконструкції та розвитку».

Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами доручено забезпечити передачу пакета акцій ПАТ «Український банк реконструкції та розвитку» Мінфіну в місячний термін. 

 

версія для друку