українська російська англійська
На Рівненщині створять реєстр дітей-інвалідів та дітей із вадами розвитку
04.06.2013 | 09:12
Рівненська ОДА

На Рівненщині створять реєстр дітей-інвалідів та дітей із вадами розвитку. Це потрібно для того, щоб вони у повному обсязі змогли отримувати допомогу від держави. Про це повідомив заступник голови облдержадміністрації Олексій Губанов під час круглого столу в режимі відеоконференцзв’язку з керівництвом районів та профільних управлінь.

За його словами, потреба у створенні такого обліку виникла після розбіжностей у статистичних даних управлінь охорони здоров’я, соцзахисту, а також освіти і науки. Нині в області проживає понад 6,5 тисячі дітей із особливими потребами. Однак остаточна інформація в управліннях різниться. А це впливає на рівень соціального захисту цієї категорії дітей, зауважив Олексій Губанов. Тому дав доручення вже до 1 вересня скорегувати дані та, аби в майбутньому не виникло розбіжностей, створити на базі управління охорони здоров’я відповідний реєстр усіх дітей-інвалідів і дітей із вадами розвитку, які проживають на Рівненщині.

Відтак, жодна дитина не залишиться без достатньої опіки та допомоги, резюмував Олексій Губанов. Адже саме  на цьому наполягає у нових соціальних ініціативах Президент України.

 

версія для друку