українська російська англійська
Українська залізнична швидкісна компанія удосконалює обслуговування пасажирів
04.06.2013 | 10:44
Прес-служба ДЕРЖАВНої АДМІНІСТРАЦІї ЗАЛІЗНИЧНОГО ТРАНСПОРТУ

Колектив Української залізничної швидкісної компанії працює над тим, щоб удосконалити обслуговування пасажирів. Для 102 стюардів та старших стюардів були проведені тренінги та семінари, спрямовані на підвищення культури обслуговування пасажирів.

Компанія впроваджує клієнт-орієнтований підхід до обслуговування пасажирів, тому додаткове навчання персоналу, який безпосередньо задіяний в обслуговуванні пасажирів, – це один із комплексу заходів з удосконалення послуг.

Навчання проводилося спільно із компанією TMI Ukraine – українським представництвом провідної світової компанії в галузі бізнес-тренінгів. Стюарди пройшли теоретичні та практичні навчання, а засвоєні знання у них перевірили за допомогою спеціальних тестів. Стюарди швидкісних поїздів в середньому за рейс спілкуються із у 5 разів  більшою кількістю пасажирів, ніж провідники пасажирських поїздів, адже вони обслуговують близько 200 пасажирів. До того ж стюардами працює переважно молодь. Тому навчання досвідчених фахівців - тренерів є корисним для підвищення кваліфікації стюардів.

За результатами навчання всім стюардам, які пройшли підготовку та витримали тестові випробування, було вручено сертифікати.

Компанія продовжує роботу із запровадження клієнт-орієнтованого підходу до обслуговування пасажирів. УЗШК планує перейти від надання окремих послуг з перевезення пасажирів до надання пакету послуг пасажирам, щоб зробити їх подорож комфортною, цікавою та дати можливість корисно і ефективно використати час поїздки.

 

версія для друку