українська російська англійська
Л.Кожара зустрівся з іноземними послами та членами Міжнародного трейд-клубу в Україні
04.06.2013 | 11:47
Прес-служба Міністерства закордонних справ

Міністр закордонних справ України Леонід Кожара зустрівся з іноземними послами та членами Міжнародного трейд-клубу в Україні. Під час зустрічі Міністр окреслив пріоритети української зовнішньої політики в економічній сфері, наголосивши, що Україна буде використовувати усі можливості для розвитку взаємовигідних відносин як з традиційними парнерами – ЄС, Російською Федерацією, США, Китаєм, так і з країнами Африки, Азії та Латинської Америки.

Л.Кожара поінформував учасників зустрічі щодо переваг та нових можливостей, які відкриються перед представниками європейського та українського бізнесу після підписання у листопаді цього року Угоди про асоціацію з ЄС, включно із поглибленою та всеохоплюючою зоною вільної торгівлі. У цьому контексті було висловлено сподівання на всебічну підтримку підписання Угоди з боку членів Міжнародного трейд-клубу.

Міністр акцентував увагу присутніх на необхідності подальшого поглиблення співробітництва Трейд-клубу з МЗС, зокрема, Радою експортерів та інвесторів при МЗС України, запропонувавши провести їх спільне засідання у найближчій перспективі.

У рамках зустрічі відбулось неформальне спілкування Міністра з послами та членами Трейд-клубу.

версія для друку