українська російська англійська
52 родини військовослужбовців отримали квартири у новому будинку
04.06.2013 | 14:54
Прес-служба Міністерства інфраструктури

4 червня 2013 року чернігівські військовослужбовці Держспецтрансслужби Міністерства інфраструктури України отримали квартири у новому будинку. Ордери та ключі від квартир 52 військовим родинам вручили Віце-прем’єр-міністр України Костянтин Грищенко та перший заступник Міністра інфраструктури України Костянтин Єфименко. В урочистостях також взяли участь Голова Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенант Микола Мальков, Голова Чернігівської облдержадміністрації Володимир Хоменко, Голова Чернігівської обласної ради Анатолій Мельник, Чернігівський міський голова Олександр Соколов, духовенство, військовослужбовці та громадськість міста.

«Підвищення рівня життя працівників галузі та виконання перед ними соціальних зобов’язань – наш головний пріоритет. Велика кількість наших співробітників, а особливо молодих фахівців, перебувають у черзі на житло. Тому його будівництво є першочерговим завданням», - зазначив Костянтин Єфименко, додавши, що ті реформи, які наразі впроваджують Уряд та Мінінфраструктури з метою залучення масштабних інвестицій в усі транспортні галузі, сприятимуть підвищенню соціальних стандартів громадян та економіки держави.

«Розбудова інфраструктури нашої країни – це один з найпотужніших ресурсів розвитку економіки, а значить - підвищення соціальних стандартів та заробітної плати. Ми прагнемо, підвищуючи рівень розвитку національної економіки, суттєво покращити якість життя наших працівників та їхніх родин», - наголосив Перший заступник Міністра інфраструктури.

Сучасний будинок було реконструйовано військовослужбовцями зі старої казарми. Матеріали для робіт використовувалися лише якісні та за доступними цінами. Поруч із будинком побудовано майданчик для дітей та висаджені зелені насадження.

За словами Голови Адміністрації Державної спеціальної служби транспорту генерал-лейтенанти Миколи Малькова, військові родини, які сьогодні отримали ключі від нових помешкань (а таких 11), проте вже мали службове житло, повернуть попередні квартири державі. Їх заселять інші військовослужбовці. Відтак ордери на помешкання загалом сьогодні отримали 63 сім’ї військовослужбовців.

Державна спеціальна служба транспорту активно будує соціальне житло для своїх офіцерів та працівників, щоб ті мали додатковий стимул служити у військах, ще з 2006 року. Відтоді будинки, гуртожитки, казарми будувалися або ж реконструювалися у Дніпропетровську,Конотопі, Чернігові, Харкові, Ужгороді, Чопі, Червонограді та Києві. Загалом, за 6 років у Державній спеціальній службі транспорту в експлуатацію здано 16 житлових об’єктів. Дбають тут про весь колектив працівників: солдати та курсанти мешкають у затишних, облаштованих необхідними меблями казармах, а офіцерський склад разом зі сім’єю живуть у службових квартирах.

версія для друку