українська російська англійська
Микола Азаров: Профорієнтація має починатися у школі
04.06.2013 | 14:44
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Шкільне самоврядування має допомагати школярам обирати професії, на яких є попит на ринку праці.

Про це заявив Прем'єр-міністр Микола Азаров у вівторок під час зустрічі з лідерами учнівського самоврядування київських шкіл.

«Професійна орієнтація повинна закладатися саме у школі та впливати на вибір учнями своєї майбутньої спеціальності», - сказав він.

Водночас Глава Уряду зазначив, що шкільне самоврядування має допомагати молоді правильно обирати професії.

«Як у нашій школі формується професійна орієнтація наших учнів? Ким ви хочете бути? Від того, ким ви хочете бути, залежить, як наша країна буде розвиватися. Якщо всі стануть менеджерами, юристами, економістами - це надзвичайно важливі спеціальності, але тоді хто буде створювати фундамент нашого благополуччя, матеріального виробництва, хто буде працювати в галузі ІТ-технологій?» - поцікавився Прем'єр-міністр.

Микола Азаров також відзначив важливу роль шкільного самоврядування: «Елементи шкільного самоврядування надзвичайно важливі для нас, оскільки вони готують відповідальних людей, які не перекладатимуть відповідальність на когось, які намагаються в рамках своєї невеликої структури знаходити рішення». При цьому він підкреслив, що надзвичайно важливо, аби українські школи та виші готували людей, здатних брати на себе відповідальність.

версія для друку