українська російська англійська
У січні-травні Держфінінспекція у Херсонській області відшкодувала втрат на 34,2 млн. грн.
04.06.2013 | 17:50
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Фахівці Держфінінспекції в Херсонській області протягом січня – травня 2013 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 34,2 млн. грн. Із них до бюджетів усіх рівнів та у дохід установ надійшло майже 1 млн. грн. Незаконних витрат відшкодовано на суму 16,5 млн. грн.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 171 управлінське рішення.

За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 50 досудових розслідувань.

До суду пред’явлено 15 судових позовів щодо відшкодування винними особами втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму 2,4 млн. грн.

Загалом у 75 випадках до об'єктів, на яких виявлені порушення, застосовано фінансові санкції у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та призупинення бюджетних асигнувань. Окрім того, розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетних призначень на суму 7,5 млн. грн.

За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 214 посадових осіб.

З метою запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на суму майже 10 млн. грн.

 

 

версія для друку