українська російська англійська
Затверджено Положення про порядок дематеріалізації іменних цінних паперів
05.06.2013 | 10:37
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку ухвалила проект рішення «Про затвердження Положення про порядок дематеріалізації іменних цінних паперів». Документ було прийнято на плановому засіданні регулятора.

«Підготовлений нами проект рішення визначає порядок переведення у бездокументарну форму існування іменних цінних паперів, які до дня опублікування Закону України «Про депозитарну систему України» були випущені у документарній формі існування. Даний документ не поширюється на акції та інвестиційні сертифікати, процедура дематеріалізації яких вже унормована відповідними актами Комісії. Нагадаємо, відповідно до цього Закону іменні емісійні цінні папери, випуск яких був зареєстрований до дня його опублікування, можуть існувати в документарній формі до дня набрання чинності цим Законом», - розповіла про суть документу директор Департаменту регулювання депозитарної та розрахунково-клірингової діяльності Ірина Курочкіна. 

І.Курочкіна додала, що регуляторний акт був розроблений на виконання Законів «Про депозитарну систему України» та  «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні».

Найближчим часом документ буде подано в Мін’юст для державної реєстрації.

версія для друку