українська російська англійська
Микола Азаров: Служба з надзвичайних ситуацій має бути готовою до підвищення рівня води в кількох українських річках
05.06.2013 | 10:46
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

У зв’язку зі значними опадами є загроза суттєвого підвищення рівня води у декількох українських річках. Тому Державна служба з надзвичайних ситуацій повинна бути максимально готовою до можливого негативного розвитку подій, наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Уряду 5 червня 2013 року.

«Унаслідок тривалих дощів та повені в сусідніх європейських країнах, відбулися зміни у гідрологічній ситуації. Підйом рівнів води до 50 см відмічається у басейнах річок Прут, Тиса, Дністер. Значна кількість опадів у західному регіоні збільшила затоплення у Волинській, Рівненській, Львівській областях (р. Прип’ять, р. Західний Буг). Значні опади продовжуються, в басейнах Сяну, Дністра і Прута очікується ріст рівнів води. Повторюю: треба бути готовими до протидії екстремальному розвитку ситуації», - підкреслив Микола Азаров.

За його словами, мобілізаційні плани та регламенти дій усіх необхідних служб були відпрацьовані ще навесні, коли країна готувалася до водопілля.

«Сьогодні Державна служба з надзвичайних ситуацій знову повинна бути готова ввести в дію такі плани, негайно сконцентрувати сили і засоби в районах ризику», - додав Глава Уряду.

 

 

версія для друку