українська російська англійська
М. Азаров: Спостереження за процесами у Митному союзі дозволить превентивно будувати національну економічну політику
05.06.2013 | 10:55
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Підписаний 31 травня у Мінську Меморандум про поглиблення взаємодії між Євразійською економічною комісією і Україною відкриває нові можливості для України. На цьому наголосив Прем’єр-міністр України Микола Азаров під час засідання Кабінету Міністрів України.

«З підписанням Меморандуму Україна отримала можливість брати участь в засіданнях усіх робочих органів Євразійської економічної комісії, знайомитися з проектами документів і виступати зі своєю думкою щодо рішень, які обговорюються. Таким чином, ми будемо знати про ті процеси, які відбуваються у Митному союзі, на стадії підготовки рішень. І, відповідно, пропонувати оптимальні для всіх сторін підходи, а також превентивно будувати власну економічну політику», - наголосив Микола Азаров.

Водночас він додав, що Меморандум є рамковим документом і абсолютно не суперечить міжнародним зобов’язанням, які взяла на себе Україна: «Він розширює наші можливості співробітництва, і тому цим треба ефективно скористатися».

За словами Прем’єр-міністра, Меморандум також передбачає стратегічну можливість отримання нашою державою статусу спостерігача у новому міжнародному об’єднанні - Євразійському економічному союзі, який почне функціонувати з 1 січня 2015 року.

 

версія для друку