українська російська англійська
Уряд вивчає вигоди від приєднання до угод у рамках Митного союзу, виходячи з національних інтересів, - М.Азаров
05.06.2013 | 11:00
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Кабінет Міністрів України створив Групу високого рівня з питань поглиблення співробітництва з Митним союзом та державами-учасницями Єдиного економічного простору, а також Міжвідомчу експертну групу з розробки рекомендацій та механізмів щодо поглиблення співробітництва України з Митним союзом і Єдиним економічним простором. Про це повідомив Прем’єр-міністр Микола Азаров під час засідання Уряду 5 червня 2013 року.

«Наше завдання визначитись: до яких угод, виходячи з національних інтересів України, вигідно приєднатися», - наголосив Микола Азаров.

Він повідомив, що експертна група проаналізувала 95 із 118 угод, які діють у Митному союзі: «Факторний аналіз ефектів співпраці з країнами Митного союзу свідчить, що буде забезпечене прискорення економічного розвитку, активізація використання транзитного потенціалу, створення нових робочих місць».

Прем’єр-міністр наголосив, що у першу чергу експерти опрацьовують комплекс заходів, спрямованих на зниження технічних бар’єрів і забезпечення доступу вітчизняної продукції на митну територію країн Митного союзу. «Україна виступає ініціатором таких заходів, оскільки вони дають нам покращення торговельного балансу, розширення коопераційних зв’язків, створення додаткових робочих місць», - додав Глава Уряду.

 

версія для друку