українська російська англійська
Торік на Тернопільщині вироблено 3267 т паливних брикетів з відходів деревини і соломи
05.06.2013 | 10:24
Тернопільська ОДА

Зменшення споживання імпортованого природного газу та впровадження альтернативних видів палива є одним із завдань, які ставить сьогодні Президент України перед владою на місцях в контексті реалізації державної програми з енергоефективності.

Серед кроків, які втілюються у цьому напрямку на Тернопільщині, є створення нових виробництв з виготовлення альтернативних видів палива.

Так, виробництвом паливних брикетів та гранул з відходів деревини займаються у Заліщицькому, Теребовлянському, Зборівському та Бережанському районах, виробництвом паливних брикетів з пресованої соломи - у Козівському районі.

Даними підприємствами у 2012 році вироблено 2796 тонн паливних брикетів та гранул з відходів деревини та 471 тонну паливних брикетів з пресованої соломи, використання яких дозволить замістити понад 800 тис. куб метрів природного газу.

Організовано виробництво енергоефективного котельного обладнання на якому використовуються альтернативні види палива (Тернопільське державне науково-технічне підприємство «Промінь»,  ЗАТ «Астрон» (м. Бучач), ВАТ «Техінмаш», ТОВ «Українські технологічні системи» (мернопіль), «Завод газового обладнання «Альфагазпромкомплект».

Підприємства пропонують модельний ряд опалювальних установок, з високим коефіцієнтом корисної дії, надійністю, простотою в експлуатації.

версія для друку