українська російська англійська
На Волині дітям-сиротам за кошти обласного та міського бюджетів придбали житло
05.06.2013 | 12:24
ВОЛИНСЬКА ОДА

Сімом волинським дітям-сиротам придбали соціальне житло. Кошти на ці цілі були виділені у рамках Програми забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа на 2013-2015 роки.  Дві квартири, яким надано статус гуртожитків,  куплені за кошти обласного та міського бюджетів.

Ключі від нових помешкань новоселам вручили  голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук та Луцький міський голова Микола Романюк.

У цих помешканнях  проживатимуть повнолітні діти. Саме на початку  дорослого життя вони особливо потребують піклування. У Волинській області, яка є однією з перших в державі, у 2012 році, започатковувала регіональну Програму забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа. Така робота уже є системною, віднайдено ресурси з різних джерел. Дітям-сиротам надається соціальне житло не лише в Луцьку, але й в Ковелі та Володимирі-Волинському.

Цим дітям за кошти Луцької міської ради в оселі придбано меблі, а сертифікати на побутову техніку діти отримали напередодні пасхальних свят від Митрополита Луцького і Волинського Ніфонта та голови облдержадміністрації Бориса Клімчука.

Діти-сироти перебували на первинному обліку в Службі у справах дітей міської ради та на отримання житла - у відділі реєстру житлового фонду Луцької міськради.

 

версія для друку