українська російська англійська
Запорізька ОДТРК провела телемарафон, присвячений проблемам дітей-сиріт
05.06.2013 | 12:56
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

У Міжнародний день захисту дітей на Запорізькій ОДТРК відбувся двогодинний телемарафон «Із надією та сподіванням», присвячений проблемам дітей-сиріт, які виховуються в інтернатах та дитячих будинках.

Це другий подібний проект із низки марафонів, що будуть виходити в ефір ЗОДТРК щоквартально під загальною назвою «Із надією та сподіванням». Мета проекту - привернути увагу суспільства до долі сиріт та подолати байдужість до дітей, які конче потребують нашої любові й уваги.

У рамках прямого ефіру обговорювались проблеми усиновлення дітей, позбавлених батьківського піклування, створення прийомних сімей та дитбудинків сімейного типу. Глядачам було показано три зворушливі сюжети про малюків, які чекають на прийомних маму і тата.

Учасники телемарафону говорили, як адаптувати сиріт у суспільстві. До проекту долучилися студенти-волонтери, які беруть участь у доброчинних акціях, допомагають інтернатівцям соціалізуватися, не загинути серед небезпек дорослого життя.

У телемарафоні взяли участь посадовці Запорізької ОДА, директори шкіл-інтернатів, голови громадських та міжнародних організацій Запорізької області, чия діяльність спрямована на розв’язання проблем дітей-сиріт.

 

 

 

 

версія для друку