українська російська англійська
На Луганщині цьогоріч планується створити чотири соціальні гуртожитки
05.06.2013 | 15:10
Луганська ОДА

На Луганщині вивчили питання створення соціальних гуртожитків. На низці територій вони з’являться вже цього року. Про це було заявлено 3 червня 2013 в ході апаратної наради за участю голови Луганської облдержадміністрації Володимира Пристюка. Учасники наради розглянули питання про реалізацію Національної стратегії профілактики соціального сирітства на період до 2020 року та захисту прав дітей в Луганській області й обговорили ситуацію із забезпеченням житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Зазначено, що у 2012 році було надано житло 113 особам з числа дітей цих категорій, у поточному – 17.

Що стосується безпосередньо створення соціальних гуртожитків, то, зокрема, Ровеньківська міська рада прийняла рішення про створення юридичної особи – комунального закладу «Соціальний гуртожиток для осіб з числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Даний заклад розрахований на 20 місць. Рішенням сесії з міського  бюджету вже виділено 130 тис. грн. на оснащення.

У м. Красний Луч планується створення соціального гуртожитку на 30 місць. У місцевому бюджеті передбачено 60 тис. грн. на проектні роботи.

Створення соціальних гуртожитків актуальне й для м. Стаханов і Краснодонського району. У комунальну власність територіальної громади Стаханова передається гуртожиток ВАТ «Стахановський завод технічного вуглецю», готується відповідна технічна документація. Ремонт приміщення та його обладнання буде зроблено за рахунок коштів місцевого бюджету. У Краснодонському районі укладено договір купівлі-продажу будівлі під розміщення соціального гуртожитку, будинок передано у комунальну власність територіальної громади сіл і селищ району.

Під час наради також розглянуто можливість створення соціальних гуртожитків протягом 2014-2015 років у містах Антрацит, Брянка, Краснодон, Лисичанськ, Луганськ, Сєвєродонецьк, а також Біловодському, Кремінському, Лутугинському, Міловському, Перевальському, Попаснянському, Слов’яносербському районах.

 

версія для друку