українська російська англійська
У столиці відбулися літні дитячі Олімпійські ігри "Київ-2013"
05.06.2013 | 15:30
Київська МДА

У «Місті Спорту», що у «Гідропарку», відбулися літні дитячі Олімпійські ігри «Київ-2013». Учасниками спортивного дійства стали команди пришкільних таборів.

Так, у змаганнях брали участь 10 збірних команд з кожного району столиці. Усі вони змагалися за наступними видами спорту: «Веселі старти», піонербол, пляжний футбол, жіночий футбол.

Командами-переможцями літніх дитячих Олімпійських ігор «Київ-2013» у загальному рейтингу стали: Дніпровський район – І місце, Дарницький – ІІ, Деснянський – ІІІ місце.

Привітав учасників та нагородив переможців спортивних змагань заступник голови КМДА Віктор Корж.

«Літні дитячі Олімпійські ігри «Київ-2013» – це прекрасна нагода для кожного учасника поринути в атмосферу неповторних емоцій, чесного суперництва та дружби. Можливість для педагогів зробити впевнений крок для значного поліпшення фізкультурно-оздоровчої і виховної роботи. Переконаний, що систематичне проведення різноманітних спортивних проектів, як то «Олімпійський день», «Спортивні ігри юних олімпійців», спартакіада «Здоровий киянин», сприятимуть активному залученню дітей та молоді до різноманітних видів спорту. Крім того, дитячі Олімпійські ігри відбуватимуться протягом року та стануть невід’ємною частиною шкільного життя юних киян», – зазначив Віктор Корж.

Організаторами заходу виступили: Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА, благодійний фонд «Спорт проти наркотиків, тютюну та зловживання алкоголем» та громадська організація «Асоціація сімейного спорту України».

версія для друку