українська російська англійська
На початок червня Держсільгоспінспекцією проінспектовано понад 26 млн.тонн зерна на експорт
05.06.2013 | 16:30
Прес-служба Державної інспекції сільського господарства

На початок червня за даними ДП "Держреєстри України", яке знаходиться в сфері управління Державної інспекції сільського господарства України, у реєстрі сертифікованих зернових складів зареєстровано 742 склади, паспортна місткість яких складає 29 млн. 919 тис. тонн.

Крім того, ведеться робота з інспектування експортованого зерна. Всього фахівцями Держсільгоспінспекції з початку маркетенгового року по 1 червня цього року проінспектовано на експорт 26 млн. 358 тис. тонн зерна, у тому числі: зернових культур 21 млн. 738 тис. тонн, олійних культур – 2 млн. 664 тис. тонн, продуктів переробки зерна 1 млн. 943 тис. тонн, що на 2 млн. 76 тис. тонн більше в порівнянні з аналогічним періодом минулого року.

Також у Держсільгоспінспекції продовжується робота із опрацювання актів  на сертифікацію послуг із зберігання зерна і продуктів його переробки. Тільки за минулий тиждень фахівцями опрацьовано 14 таких документів та видано 13 сертифікатів відповідності і за певні порушення відмовлено у видачі чотирьом підприємствам.

 

версія для друку