українська російська англійська
О.Клименко домовлятиметься з ЄС про спільну боротьбу з податковим шахрайством
05.06.2013 | 16:34
Прес-служба Міністерства доходів і зборів

6-7 червня 2013 року на запрошення Європейської Комісії відбудеться робочий візит делегації Міністерства доходів і зборів України на чолі з Міністром Олександром Клименком до Брюсселя.

Під час візиту запланована низка зустрічей із представниками Європейської комісії, Всесвітньої митної організації  та інших авторитетних європейських і міжнародних інституцій.

Зокрема, обговоренню результатів здійснених у податковій і митній сферах реформ з урахуванням Порядку денного Асоціації Україна – ЄС, пріоритетів Рамкової Стратегії митного співробітництва та інших двосторонніх механізмів взаємодії буде присвячена зустріч Міністра Олександра Клименка з єврокомісаром Альгірдасом Шеметою. Важливою темою зустрічі стане поглиблення співпраці у питаннях боротьби з податковим шахрайством, ухиленням від оподаткування та виведенням капіталів до низько податкових юрисдикцій, яка  на сьогодні є пріоритетною і в ЄС, і в Україні.

Сторони також планують обговорити комплекс питань у сфері ефективного управління оподаткуванням, адміністрування акцизних зборів, повернення ПДВ та поліпшення бізнес-клімату у світлі підписання Угоди про Асоціацію України з ЄС.

Окрему увагу під час візиту буде приділено питанням протидії незаконному переміщенню підакцизних товарів. Зокрема, запланована зустріч Міністра з Генеральним Директором Європейського Офісу по боротьбі з шахрайством (ОЛАФ) Джованні Кесслером. У контексті поглиблення співробітництва між Україною та ОЛАФ заплановано підписання Домовленості про співробітництво Бюро та Міндоходів у боротьбі з контрабандою тютюнових виробів.

Як передбачається програмою візиту, Міністр О.Клименко також матиме робочі зустрічі з в.о. голови комітету Європарламенту з питань міжнародної торгівлі Павлом Залевським та керівництвом Всесвітньої митної організації.

У межах візиту українська делегація  матиме можливість ознайомитися з роботою  Митної та акцизної служби Бельгії, зокрема з інноваційними процедурами митного контролю та оформлення товарів  в порту Антверпен.

Візит триватиме два дні, з 6 по 7 червня 2013 року.

версія для друку