українська російська англійська
Уряд змінив видання на Донеччині, в якому у 2013 році розміщуватимуться оголошення про виклик до суду
05.06.2013 | 17:44
Прес-служба Міністерства юстиції

Кабінет Міністрів змінив друковане видання Донецької області, в якому у 2013 році розміщуватимуться оголошення про виклик до суду відповідачів, третіх осіб, свідків, місце фактичного перебування яких невідоме. Відповідне урядове розпорядження, проект якого підготувало Міністерство юстиції, було ухвалене у середу 5 липня на засіданні Кабінету Міністрів.

Як повідомив Міністр юстиції Олександр Лавринович, газету “Донбасс-неделя” було вирішено замінити на інший друкований засіб масової інформації ¬− газету “Донбасс. Региональная массовая газета”.

Необхідність такої зміни викликана тим, що газета “Донбасс-неделя” виходить тиражем, що є недостатнім для забезпечення доступу до інформації про виклик до суду відповідача, третіх осіб, свідків тощо населення Донецької області. Водночас  “Донбасс. Региональная массовая газета” виходить тричі на тиждень, включаючи черговий випуск "Донбасс-неделя", що дає можливість забезпечити більш оперативне та якісне розміщення оголошень про виклик до суду по Донецькій області.

За словами Міністра, заміна видання дасть можливість на належному рівні виконувати вимоги процесуального законодавства щодо розміщення оголошення про виклик до суду відповідачів, третіх осіб, свідків, місце фактичного перебування яких невідоме.

Як відомо, на виконання вимог Кодексу адміністративного судочинства України та Цивільного процесуального кодексу України Кабінет Міністрів щороку визначає друковані засоби масової інформації, в яких розміщуються оголошення про виклик до суду відповідачів, третіх осіб, свідків, місце фактичного проживання (перебування) яких невідоме.

Перелік друкованих засобів масової інформації місцевої сфери розповсюдження складається відповідно до пропозицій Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міськдержадміністрацій.

версія для друку