українська російська англійська
Команда Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка посіла І місце у фіналі Моделі Міжнародного кримінального суду - 2013
05.06.2013 | 18:20
Прес-служба Міністерства освіти і науки

Команда Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка у складі Антона Мойсеєнка, Віталія Набухотного (студенти IV курсу спеціальності міжнародне право), Олени Кучер і Катерини Бусол (аспіранти І курсу кафедри міжнародного права) посіла перше місце на фіналі Моделі Міжнародного кримінального суду – 2013.

Конкурс проходив наприкінці травня у м. Гаага (Королівство Нідерланди). Команда Інституту міжнародних відносин, яка виграла регіональний раунд Моделі, що проводився з 17 до 19 квітня 2013 року у м. Москва (Російська Федерація), змагалася з командою Московського державного університету ім. М. В. Ломоносова та Балтійського федерального університету ім. І. Канта. Цьогорічна проблематика моделювання охоплювала питання амністії щодо міжнародних злочинів та впливу діяльності комісій із примирення на прийнятність справ у Міжнародному кримінальному суді.

 

версія для друку