українська російська англійська
Уряд схвалив проект Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та підприємствами ГМК
05.06.2013 | 18:05
Прес-служба Віце-прем'єр-міністра

5 червня 2013 р. Уряд розглянув  проект Меморандуму про порозуміння між Кабінетом Міністрів України та підприємствами гірничо-металургійного комплексу. Члени Уряду схвалили необхідність дій для вивода галузі з кризового стану та доручили доопрацювати проект упродовж тижня.

Метою прийняття Меморандуму є створення умов для стабілізації роботи підприємств гірничо-металургійного комплексу, підвищення конкурентоспроможності вітчизняної металопродукції, збереження робочих місць, існуючого рівня заробітної плати та інших соціальних гарантій для працівників галузі.

Згідно з Меморандумом, Уряд та підприємства ГМК візьмуть на себе низку взаємних зобов’язань щодо реалізації спільного комплексу дій з метою подолання наслідків зменшення обсягів виробництва продукції гірничо-металургійного комплексу в Україні, спричиненого зменшенням споживання металопродукції на провідних світових ринках; збереження робочих місць, існуючого рівня заробітної плати та інших соціальних гарантій для працівників галузі та суміжних виробництв; посилення ролі підприємств галузі у соціально-економічному розвитку держави та її промислових регіонів; розвитку споживання металопродукції як передумови прискореної інфраструктурної модернізації держави, а також сталого функціонування гірничо-металургійного комплексу, зменшення його залежності від коливань кон’юнктури світового ринку, формування розвиненого внутрішнього ринку металопродукції.

Нагадаємо, на виконання доручення Президента України у лютому 2013 року Кабінет Міністрів України та електрометалургійні підприємства «Стаханівський завод феросплавів» та ПАТ «Запорізький завод феросплавів» підписали Меморандум про порозуміння. Після підписання Меморандуму роботу цих підприємств, яка була раніше призупинена, відновлено.

 

версія для друку