українська російська англійська
Леонід Кожара провів зустріч з провідними представниками французьких урядових, політичних і ділових кіл
06.06.2013 | 09:22
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У рамках робочого візиту до Франції Міністр закордонних справ України Леонід Кожара провів зустріч з провідними представниками французьких урядових, політичних і ділових кіл. Під час свого виступу Міністр детально поінформував про хід структурних реформ в Україні, спрямованих на утвердження в нашій державі європейських демократичних стандартів, а також про зовнішньополітичні пріоритети України.

Окрему увагу було приділено прогресу в імплементації необхідних реформ як підтвердження налаштованості України підписати в листопаді 2013 р. Угоду про асоціацію з ЄС під час Вільнюського саміту Східного партнерства. У цьому світлі Міністр наголосив на перевагах та взаємному інтересі сторін у конструктивній співпраці у рамках майбутньої зони вільної торгівлі між Україною та ЄС.

У ході дискусії французькою стороною відзначено активні кроки України на євроінтеграційному шляху, зокрема у контексті проведення реформ, спрямованих на впровадження в Україні європейських норм і стандартів,  а також висловлено очікування щодо подальшого прогресу в реалізації домовленостей за результатами 16-го Саміту Україна – ЄС.

Міністр закордонних справ України відповів на низку запитань присутніх.

 

версія для друку