українська російська англійська
За 4 місяці закупівля сільгосптехніки підприємствами Харківщини збільшилися на 70 млн. грн.
06.06.2013 | 10:56
Харківська ОДА

За 4 місяці 2013 року закупівлі сільгосптехніки підприємствами області збільшилися на 70 млн. грн. в порівнянні з минулим роком. Про це під час прес-туру представників харківських ЗМІ до Чугуївського району в рамках Днів відкритості області повідомив директор департаменту АПК Харківської облдержадміністрації Віталій Панов.

За його словами, господарствами з початку цього року було витрачено на закупівлю нової техніки близько 400 млн. грн. Зокрема, ранньою весною господарствами купувалася техніка для посіву та обробки посівів, а зараз вони переходять до наступної стадії закупівлі – зернозбиральної техніки. Комбайни необхідні для того, щоб не порушити строки збору врожаю, оскільки важливо не тільки вчасно посадити, а й вчасно зібрати.

Також Віталій Панов повідомив, що багатьма господарствами активно закуповуються поливні системи.

«Я впевнений, і всі фахівці це підтверджують, що за поливними системами майбутнє, тому що останнім часом у всій Україні і в Харківській області зокрема опадів недостатньо, і необхідно закривати сегмент залежності від погодних умов. За цим майбутнє сільського господарства України», – підкреслив директор департаменту.

 

версія для друку