українська російська англійська
У Мінприроди відбулися урочистості з нагоди Всесвітнього дня охорони навколишнього середовища
06.06.2013 | 13:09
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

У Міністерстві екології та природних ресурсів України відбулося урочисте зібрання, присвячене Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища. Це свято з ініціативи ООН було засновано в 1972 році і відзначається більш ніж у 100 країнах світу. Цього року Всесвітній день охорони навколишнього середовища святкується 41-й раз.

Від імені Міністра екології та природних ресурсів вітальну телеграму-привітання зачитав заступник Міністра екології і природних ресурсів - Керівник апарату Олександр Сушко.

«Відзначення на державному рівні Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища підкреслює важливість професійної діяльності державних природоохоронних установ усіх рівнів, неурядових екологічних організацій та всіх, хто сприяє збереженню природи. Для Мінприроди України, наших громадських екологічних організацій, добровольців-волонтерів це свято наповнено особливим змістом, оскільки на нас покладена відповідальність за створення екологічно стійких і соціально справедливих суспільних систем. Сьогодні екологічні проблеми для Міністерства екології та природних ресурсів серед найважливіших і визначають рівень благополуччя нашої країни. Економія коштів і ресурсів, дбайливе поводження з природними багатствами, мінімізація наслідків екологічних катастроф - ось запорука екологічної безпеки України», - говориться у привітанні.

З вітальним словом до працівників Мінприроди звернувся Голова Громадської Ради Мінприроди України В.Савицький. Він наголосив, що сенс святкування Всесвітнього Дня охорони навколишнього середовища - це спроба змінити ставлення людей до раціонального використання природних ресурсів.

Від імені Державної екологічної Академії  післядипломної освіти та управління зібрання привітав ректор закладу О.Бондар. Він нагадав, що Всесвітній день навколишнього середовища був заснований Генеральною асамблеєю ООН в 1972 році. Приводом для проведення цієї всесвітньої акції стало звернення до Генсека ООН 2200 діячів науки із 23 країн світу. Вони попереджали людство про безпрецедентну небезпеку, що загрожує йому у зв'язку із забрудненням навколишнього середовища. Тому, без допомоги науки, без сучасних наукових розробок і досліджень вирішувати проблеми раціонального поводження з природними ресурсами, збереження довкілля – неможливо.

За досягнення у сфері охорони природного середовища, професіоналізм і ефективну роботу фахівці Мінприроди були нагороджені почесними грамотами.

Після урочистої частини в актовій залі відбувся святковий концерт, присвячений Всесвітньому дню охорони природного середовища, наймолодші учасники концертної програми – діти - привітали екологів з професійним святом.

 

версія для друку