українська російська англійська
Г.Темник відкрив у Полтаві реконструйований центр реабілітації дітей-інвалідів
06.06.2013 | 13:49
Прес-служба Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства

Реконструйований Полтавський міський центр реабілітації дітей-інвалідів до 18 років сьогодні урочисто відкрив Міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Геннадій Темник.

«Сьогодні в Полтаві, я вважаю, справжнє свято, яке з вами розділяє вся Україна. Відкриття після реконструкції міського центру реабілітації дітей-інвалідів - довгоочікувана для вас подія. Якщо ви пам’ятаєте, саме Президент України Віктор Янукович ініціював програму "Нове життя – нова якість охорони материнства і дитинства", за якою у минулому році в Полтаві вже відкрито сучасний перинатальний центр. А у розвиток цієї програми запроваджено нову ініціативу Президента України "Діти – майбутнє України". І жоден регіон, в тому числі і Полтавщина, не залишилися поза увагою Президента», - сказав Міністр.

За його словами, у минулому році держава виділила Полтавській області близько 248 млн. грн., які були спрямовані на 63 об’єкти соціальної сфери області і на покращення умов проживання її населення.

«Тоді ж пріоритетною була визначена реконструкція Полтавського міського центру реабілітації дітей-інвалідів до 18 років.  З Державного фонду регіонального розвитку на проведення робіт було виділено 5 млн. грн. Це суттєва підтримка держави. І Урядом, і місцевою владою докладено всіх зусиль, щоб вже в цьому році завершити реконструкцію і надати нашим дітям з особливими потребами можливість користуватися якісними реабілітаційними послугами. І що не менш важливо, ці послуги абсолютно безкоштовні», - сказав Геннадій Темник.

Після капітальної реконструкції площа закладу збільшилась з 300 до майже півтори тисячі квадратних метрів. Облаштовані кабінети лікарів, кімнати для групових занять, артстудія, кімнати для набуття соціальних навичок. Створено бальнеологічне відділення, відділення фізичної реабілітації, облаштовано сенсорну кімнату  для психолого-педагогічної реабілітації. Придбано необхідне обладнання, дитячий майданчик, комп’ютерну та побутову техніку.

Міністр також передав слова вітання з відкриттям закладу Віце-прем’єр-міністра України Олександра Вілкула. Він запевнив, що держава і надалі приділятиме особливу увагу соціальному захисту дітей з особливими потребами і всебічно сприятиме розвитку цієї сфери.

 

версія для друку