українська російська англійська
До Дня Конституції у столиці відкриють відновлений дошкільний навчальний заклад № 679
06.06.2013 | 15:10
Київська МДА

До Дня Конституції України у Подільському районі відкриють відновлений дошкільний навчальний заклад № 679. З метою перевірки робіт з реконструкції дитсадка, директор Департаменту освіти і науки, молоді та спорту КМДА Оксана Добровольська здійснила інспекційний виїзд.

Вона ознайомилася з проведеними роботами, перевірила 12 ігрових майданчиків з обладнанням, які на даний момент вже збудовані, а також оглянула спальні, кімнати відпочинку, медкабінет, харчоблок та поспілкувалася з керівництвом закладу і будівельниками.

«Цей садочок ми відкриємо до 28 червня, а всі інші плануємо відновити до початку навчального року, аби 1 вересня маленькі кияни змогли прийти до сучасних оновлених дитсадків. Міська влада піклується про київських дітлахів, зокрема, про отримання ними дошкільної освіти, ми і надалі будемо продовжувати роботу з розширення мережі дитячих садочків у столиці», – зазначила Оксана Добровольська.

Після капітального ремонту в дошкільному закладі функціонуватиме 11 груп загального типу для дітей віком від 2 до 6 років та одна група для дітей з особливими потребами (синдромом Дауна).

Нагадаємо, що у грудні минулого року голова КМДА Олександр Попов підписав розпорядження, відповідно до якого у 20 дошкільних навчальних закладах комунальної форми власності у 2013 році мають провести відновлення та модернізацію. Крім того, планується відновити роботу 80 груп у дитячих садках столиці.

версія для друку