українська російська англійська
Мінсоцполітики ініціювало позапланові перевірки дитячих закладів відпочинку та оздоровлення
06.06.2013 | 15:45
ПРЕС-СЛУЖБА МІНІСТЕРСТВА СОЦІАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

З ініціативи Міністерства соціальної політики по всій Україні проводяться позапланові перевірки закладів відпочинку та оздоровлення дітей. Про це сказала Міністр соціальної політики Наталія Королевська під час поїздки до АР Крим.

«Я звернулася до Уряду з пропозицією провести позапланову перевірку закладів відпочинку та оздоровлення по лінії Державної служби з надзвичайних ситуацій, а також додаткової перевірки місцевими органами влади. У разі виявлення порушень, що загрожують безпеці та здоров'ю дітей, буде проведена позачергова державна атестація установ», - сказала вона.

Крім того, за словами Наталії Королевської, Мінсоцполітики виступило з ініціативою внести зміни до постанови Кабінету Міністрів України від 28 квітня 2009 № 426 «Про затвердження Порядку проведення державної атестації дитячих закладів оздоровлення та відпочинку і присвоєння їм відповідних категорій». «Ми пропонуємо посилити вимоги до безпеки дітей під час оздоровлення та відпочинку і закріпити їх у Порядку проведення державної атестації. Батьки повинні бути впевнені в безпеці таборів та санаторіїв, куди відправляють своїх дітей», - сказала вона.

Міністр повідомила, що доручила цього року завершити державну атестацію дитячих закладів оздоровлення та відпочинку всіх форм власності, а також - своєчасно надати відповідні документи для внесення до Державного реєстру дитячих закладів оздоровлення та відпочинку. Саме цим питанням, за словами Наталії Королевської, буде присвячено окрему селекторну нараду, що відбудеться 7 червня.

Довідково

За прогнозними показниками у 2013 році планується охопити оздоровленням та відпочинком  понад 3 млн. дітей шкільного віку (74,3%). З них: оздоровленням - 1 млн. 289 тис. 140 дітей; відпочинком - 1 млн. 776 тис. 635 дітей.

 

версія для друку