українська російська англійська
За темпами промислового виробництва Житомирщина посідає перше місце у державі
08.06.2013 | 12:04
Житомирська ОДА

За темпами промислового виробництва Житомирщина вийшла на перше місце в загальнодержавному рейтингу по Україні. За минулий рік індекс виробництва промислової продукції в області склав 116,6% до попереднього року. Житомирщина утримує лідерські позиції і в поточному році: за січень-квітень 2013 року в промисловості області забезпечено зростання виробництва на 118,5% до відповідного минулорічного періоду (по Україні цей показник становить 95,8%).

Так, у добувній галузі темпи виробництва продукції зросли в 1,7 рази порівняно з минулорічним періодом. Серед галузей переробної промисловості найбільшого приросту досягнуто у виробництві фармацевтичних продуктів і препаратів +21%, у харчовій галузі +13%, машинобудуванні +9%, у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності +6,4% та ін.

«За січень-квітень 2013 року обсяги реалізованої промислової продукції в області зросли на 325 млн. грн., або 7% у порівнянні з відповідним минулорічним періодом і склали 5 млрд. грн.», - зазначив під час виступу на нараді з нагоди Дня працівників легкої промисловості голова облдержадміністрації Сергій Рижук.

 

версія для друку