українська російська англійська
Держкомтелерадіо готується до відзначення 1025-річчя хрещення Київської Русі
06.06.2013 | 16:50
Прес-служба Державного комітету телебачення і радіомовлення

У Держкомтелерадіо України затверджено план заходів з підготовки та відзначення 1025-річниці хрещення Київської Русі. Відповідний наказ підписав Голова Комітету Олександр Курдінович.

Згідно із планом державні телерадіокомпанії транслюватимуть у прямому ефірі урочистості з нагоди свята, висвітлюватимуть науково-практичні конференції, присвячені історії християнства, зустрічі з християнським духовенством, відомими богословами. Шанувальники духовної музики та співу матимуть змогу ознайомитись з фестивалями, присвяченими роковинам хрещення.

Держкомтелерадіо сприятиме, щоб на загальнонаціональних телевізійних каналах протягом року демонструвалися художні, документальні, телевізійні та науково-популярні фільми про християнську віру.

Також до 1025-річчя хрещення заплановано видати Українську православну енциклопедію, створити нові телефільми про історію християнства і визначні пам’ятки християнської культури в Україні. Детальніше з планом та наказом можна ознайомитись на сайті Комітету http://comin.kmu.gov.ua/control/uk/publish/article?art_id=105416&cat_id=94566

версія для друку