українська російська англійська
Микола Азаров доручив Олександру Вілкулу за місяць визначити ділянки, на яких зупинятимуть перевантажений транспорт
06.06.2013 | 17:02
ДЕПАРТАМЕНТ ІНФОРМАЦІЇ ТА КОМУНІКАЦІЙ З ГРОМАДСЬКІСТЮ СЕКРЕТАРІАТУ КМУ

Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Віце-прем'єру Олександру Вілкулу упродовж місяця визначити ділянки, на яких зупинятимуть перевантажений автотранспорт, а також забезпечити землевідведення під ці ділянки. Про це він заявив у четвер під час наради з питань збереження мережі автодоріг.

"Доручаю Олександру Вілкулу протягом місяця разом з "Укравтодором" на всіх транзитних магістралях відібрати ділянки для відстою перевантаженого автотранспорту, особливу увагу приділити Київській області та в'їздам у Київ. За місяць ми заслухаємо вашу доповідь на Уряді", - відзначив Микола Азаров.

Він додав, що на таких майданчиках відбуватимуться розвантаження автомобілів, і мають бути забезпечені комфортні умови для водіїв. Прем'єр-міністр запропонував встановити такі майданчики поруч із заправками, де, як правило, є кафе та магазини.

Микола Азаров також доручив Держказначейству забезпечити безперебійне фінансування ремонту доріг.

"У нас є всі можливості навіть у такій складній фінансовій ситуацій значно покращити стан наших доріг", - сказав Глава Уряду.

Нагадаємо, Микола Азаров поставив завдання упродовж 2013-2014 років на всіх основних транзитних магістралях встановити автоматичні пункти вагового контролю, оскільки, за результатами перевірок, понад 80% великотоннажного транспорту рухається українськими дорогами із значним перевищенням допустимого навантаження на вісь, що призводить до швидкого руйнування автополотна. Також Уряд розробляє законопроект, який істотно збільшить штрафи за перевантажений транспорт.

 

 

версія для друку