українська російська англійська
Олексій Журавко провів "круглий стіл" з громадськими організаціями інвалідів
06.06.2013 | 17:13
Прес-служба Уповноваженого з прав інвалідів

Актуальні питання діяльності громадських організацій інвалідів міста Києва було обговорено на засіданні «круглого столу», який пройшов під головуванням Урядового уповноваженого з прав інвалідів 5 червня 2013 року в Київському міському палаці ветеранів.

Основним лейтмотивом круглого столу було визначено нагальну необхідність узгодження дій місцевої влади та людей з обмеженими фізичними можливостями щодо вирішення проблемних питань забезпечення повноцінної життєдіяльності інвалідів. Насамперед, це стосується доступності будівель та установ, забезпечення засобами реабілітації, гігієни, путівками на лікування, фінансування громадських організацій інвалідів тощо.

Олексій Журавко акцентував увагу присутніх на необхідність об’єднання зусиль громадських організацій інвалідів для налагодження дієвої співпраці з органами державної влади, а не для проведення акцій окремими інвалідами та організаціями під стінами державних установ, які частіше за все не мають конкретних ділових пропозицій, а носять показовий характер.

Учасники засідання дійшли висновку, що тільки така спільна робота має перспективу у сучасних умовах розвитку соціального справедливого суспільства: «Об’єднання  для співпраці – вимога сьогодення».

версія для друку