українська російська англійська
Сумщина освоює зелені інвестиції
06.06.2013 | 17:24
Сумська ОДА

У Сумській області визначено перелік проектів з термомодернізації бюджетних установ, що претендують на фінансування за рахунок коштів «зелених інвестицій» у 2013 році.

За інформацією начальника відділу енергозбереження, енергоефективності та економічного аналізу управління житлово-комунального господарства Сумської облдержадміністрації Максима Котенка, Сумщина представила 72 проекти з утеплення фасадів, покрівлі, заміни вікон і дверей у закладах бюджетної сфери на суму 212 мільйонів гривень. Ці програми наразі направлені на розгляд до Державного агентства екологічних інвестицій України.

У рамках зелених інвестицій минулого року розпочато реалізацію 8 проектів у закладах соціальної сфери регіону на суму 39 мільйонів гривень. Кошти Кіотського протоколу дозволили провести заходи з термомодернізації 2 об’єктів у Шостці, 1 у Глухові, по 2 – у Конотопському та Недригайлівському районах.

«Раціональне використання природних ресурсів та скорочення споживання природного газу сьогодні визначено пріоритетними напрямками державної політики у паливно-енергетичному комплексі. Саме модернізація системи теплоенергетики, разом із використанням альтернативних джерел енергії здатна забезпечити поставлене завдання – скоротити споживання природного газу у 2013-2014 роках не менш ніж на 50%», – наголосив Максим Котенко.

 

версія для друку