українська російська англійська
Раїса Богатирьова зустрілась з представниками місії Європейського Регіонального Бюро ВООЗ
06.06.2013 | 17:45
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

6 червня відбулась зустріч Міністра охорони здоров'я України Раїси Богатирьової з місією Європейського Регіонального Бюро Всесвітньої організації охорони здоров'я (ЄБР ВООЗ) на чолі з виконавчим директором з питань зв'язків з країнами та корпоративної комунікації Люсіан Лікарі. В ході зустрічі було обговорено ряд питань, зокрема, йшлося про двосторонню співпрацю між МОЗ України та ЄРБ ВООЗ щодо забезпечення ефективної комунікації та соціальної мобілізації програм імунопрофілактики, а також про підготовку нової дворічної угоди про співпрацю на 2014-2015 рр.

У своєму виступі Раїса Богатирьова передала слова подяки директорці ЄБР ВООЗ Жужані Якаб за оперативно надану допомогу у питаннях розробки комунікаційної стратегії програм імунізації. “Переконана, що завдяки вашому сприянню, ми зможемо виробити змістовний документ, який стане нам дороговказом у забезпеченні комунікаційної підтримки процесу імунізації”, - сказала керівник МОЗ України.

У свою чергу Люсіан Лікарі наголосила, що сьогодні МОЗ України та особисто Міністр охорони здоров'я Раїса Богатирьова має потужний позитивний досвід у сфері управління охороною здоров'я і його необхідно поширювати, як на національному рівні, аби підвищувати рівень довіри населення до системи охорони здоров'я, так і на субрегіональному рівні, щоб передавати його управлінцям з тих країн, де існують схожі проблеми. “Нині діяльність Міністерства охорони здоров'я України під керівництвом Раїси Богатирьової оцінюється експертами ВООЗ як взірець виконання Європейської стратегії “Здоровья — 2020”, — запевнила Люсіан Лікарі.

Під час зустрічі також йшлось про тристоронню співпрацю між МОЗ України, ЄБР ВООЗ та Світовим банком, який готовий виділити грант для підтримки соціально-комунікаційних проектів у галузі охорони здоров'я. Раїса Богатирьова запевнила, що Уряд та Президент України високо цінують допомогу, яку надає ВООЗ нашій державі та готові до співпраці.

На завершення зустрічі глава Бюро ВООЗ в Україні Доріт Ніцан Калускі передала для остаточного узгодження проект Угоди про співпрацю між МОЗ України і ЄРБ ВООЗ на 2014-15 рр.

Міністр охорони здоров'я України Раїса Богатирьова схвально оцінила проект документа та запевнила, що оскільки він відповідає нашим спільним пріоритетам, вона сподівається на його успішне підписання у вересні цього року.

 

версія для друку