українська російська англійська
Держсільгоспінспекція контролює якість плодоовочевої продукції
06.06.2013 | 19:20
Прес-служба Державної інспекція сільського господарства

Враховуючи сезонне пожвавлення ринку овочів та фруктів, Державна інспекція сільського господарства України активізувала роботу щодо контролю за їхньою безпечністю та якістю в кожному регіоні.                     

Так, минулого тижня Держсільгоспінспекцією України було здійснено 35 перевірок підприємств роздрібної торгівлі та суб’єктів господарювання, що займаються вирощуванням овочевої продукції. Зокрема, результати таких заходів засвідчили, що основна кількість порушень, а це 76 %, які були зафіксовані під час перевірок, стосувалися маркування продукції. Порушення в частині якості склали 5,8%, безпеки – 1,5%,  умов зберігання – 9,2%, нормативно-технічної документації – 7,5%.

Разом з тим, наприклад територіальним органом Держсільгоспіспекцією в Чернігівські області для підтвердження стовідсоткової якості плодоовочевої продукції, яка реалізується на прилавках місцевих ринків, проведено лабораторні дослідження на вміст нітратів в продукції. Дані аналізи довели, що рівень нітратів у овочах не перевищує допустимої норми.

 

версія для друку