українська російська англійська
Міністр закордонних справ України провів переговори з Міністром закордонних справ і співробітництва Іспанії
07.06.2013 | 09:44
Прес-служба Міністерства закордонних справ

У ході робочого візиту до Королівства Іспанія Міністр закордонних справ України Леонід Кожара провів переговори зі своїм іспанським колегою Хосе Мануелем Гарсією-Маргальйо.

Під час зустрічі головна увага була приділена питанням європейської інтеграції України, зокрема перспективі підписання цього року Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. Міністром Х.М.Гарсією-Маргальйо було висловлено підтримку євроінтеграційним прагненням України. У цьому контексті Міністр детально поінформував свого іспанського колегу про досягнутий Україною прогрес у реалізації реформ у ключових сферах, визначених у Спільній заяві Саміту Україна – ЄС у лютому ц.р.

Сторони також обговорили широке коло питань українсько-іспанського співробітництва у політичній, економічній, культурно-гуманітарній та інших сферах, які становлять взаємний інтерес, та підтвердили зацікавленість в інтенсифікації двосторонніх відносин.

Відбувся обмін думками щодо актуальних міжнародних питань,  а також взаємодії двох країн у рамках міжнародних організацій, зокрема ОБСЄ, у контексті українського головування в цій організації.  

версія для друку