українська російська англійська
НКЦПФР доопрацювала вимоги до радника з інвестиційних питань Накопичувального пенсійного фонду
08.06.2013 | 11:28
Прес-служба Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку

Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку на черговому засіданні регулятора схвалила проект рішення «Про затвердження Положення про вимоги до радника з інвестиційних питань Накопичувального пенсійного фонду».

«Даний проект встановлює вимоги до претендентів на участь у конкурсі з обрання радника з інвестиційних питань Ради Накопичувального пенсійного фонду щодо кваліфікаційного рівня, досвіду роботи, ділової репутації тощо. До того ж, нова редакція Положення враховує пропозиції і побажання професійних учасників фондового ринку та профільних міністерств та відомств, з якими попередньо погоджувався документ», - зауважила Оксана Симоненко, директор Департаменту спільного інвестування та регулювання діяльності інституційних інвесторів НКЦПФР.

За словами пані Симоненко, документ сприятиме підвищенню ефективності та прозорості функціонування накопичувальної системи загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, зниженню ризиків втрати та знецінення пенсійних активів, покращенню державного регулювання та контролю у цій сфері.

Регулятивний акт розроблено відповідно до пункту 13 статті 8 Закону України «Про державне регулювання ринку цінних паперів в Україні» та статті 84 Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування».

Найближчим часом документ буде оприлюднено на офіційному сайті Комісії, де всі охочі зможуть ознайомитися з його текстом.

 

 

версія для друку