українська російська англійська
Олег Проскуряков ознайомився з японськими технологіями утилізації побутових відходів
07.06.2013 | 13:10
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

6 червня 2013 року українська офіційна делегація на чолі з Міністром екології та природних ресурсів України Олегом Проскуряковим ознайомилися з японськими технологіями утилізації побутових відходів на сміттєспалювальному заводі Чуо в м.Токіо.

Делегацію було запрошено до демонстраційної зали, де було детально представлено презентаційні матеріали щодо будівництва та функціонування сміттєспалювального заводу Чуо у мокіо.

Зокрема, Хіротака Ямазакі, Головний директор підрозділу міжнародного співробітництва у сфері управління утилізацією відходів компанії «Clean Association of Tokyo 23», зазначив, що головними пріоритетами в напрямку здійснення утилізації відходів є три основних компоненти: утилізація, контроль та генерація електроенергії. Сміттєспалювальний завод спалює в звичайному режимі 20 т/год. та забезпечує повний замкнутий цикл переробки сміття. Спалювання забезпечує вироблення електроенергії та тепла.

Олег Проскуряков в свою чергу підкреслив, що вирішення проблем щодо переробки відходів на сьогодні є досить гострим для України та потребує нагального вирішення.

У рамках відвідання до сміттєспалювального заводу Чуо також відбулася робоча зустріч з представниками компанії ITOCHY з приводу будівництва в Україні 13 сміттєспалювальних заводів.

В ході зустрічі сторони домовилися провести додаткові консультації в Україні з приводу будівництва заводів, підготувати технічне завдання та усі необхідні документи для того. аби мати змогу найближчим часом подати заявку на кредитування проекту до японської компанії JICA.

Сторони  відзначили, що такий предмет співпраці має бути одним з пріоритетним в українсько-японських відносинах. оскільки він дозволить не лише вирішити ряд екологічних та соціально-побутових проблем, але й поглибить співпрацю України та Японії та забезпечить впровадження японських екологічних технологій.

 

 

версія для друку