українська російська англійська
Національному природному парку "Прип'ять-Стохід" передано ключі від машини-амфібії шведського виробництва
07.06.2013 | 13:58
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

6 червня 2013 року в національному природному парку «Прип’ять-Стохід» презентовано результати Проекту Європейського Союзу «Включення питань зміни клімату в управління вразливими екосистемами: водно-болотні та лісні заповідні території Полісся (Україна)».

Під час заходу адміністрації національного природного парку урочисто передано ключі від машини-амфібії Truksor шведського виробництва. Ця машина-амфібія призначена для викошування прибережної та водної рослинності, що необхідно для очищення річкових та озерних комплексів від надмірного заростання та запобігання їх замуленню. У рамках заходу продемонстровано інформаційно-краєзнавчу та фото виставки, а також відбулася дегустація традиційних поліських та піренейських страв. Захід прикрасили виступи дитячого фольклорного колективу «Косарики» та народного колективу «Оргінії».

У заході взяли участь заступник Міністра екології та природних ресурсів України - Керівник апарату О.В. Сушко, директор Департаменту заповідної справи Мінприроди В.В. Канцурак, керівник третього відділу програм допомоги «Енергетика, транспорт та навколишнє середовище» Представництва ЄС в Україні Треттон Вальтер, менеджер програм Посольства Королівства Швеція Андрій Парінов, Медард Елізабет - президент соціо-економічної ради Національного парку Піренеї  (Франція), представники Посольства Франції та Міністерства екології та сталого розвитку Франції, перший заступник голови Волинської облдержадміністрації В.В. Карпюк, голова Любешівської райдержадміністрації В.Т. Корець, представники місцевих органів влади та самоврядування, а також природоохоронних організацій Волині, представники партнерів проекту: «Асоціації VERSeau Développement» (Франція), Українського товариства з охорони птахів, Поліського природного заповідника.

Учасники заходу обговорили перспективи збереження природних комплексів водно-болотних угідь міжнародного значення за допомогою сучасних технологій, а також можливості подальшого розвитку «зеленого» туризму в Поліському регіоні.

 

версія для друку