українська російська англійська
Перший віце-прем'єр-міністр України Сергій Арбузов зустрівся з делегацією Світового банку
07.06.2013 | 14:07
Прес-служба Першого віце-прем'єр-міністра

Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов зустрівся з делегацією Світового банку на чолі із нещодавно призначеним виконавчим директором Світового банку Франком Хеемскерком, який очолює Групу країн, куди входить Україна. У ході зустрічі сторони обговорили стратегічні питання подальшої взаємодії.

Сергій Арбузов відзначив позитивну динаміку співпраці з організаціями Групи Світового банку, а також запевнив делегатів у готовності України розширити напрямки і сфери співробітництва – зокрема, у роботі над новими проектами. Також було запропоновано відновити проект прямої бюджетної підтримки та збільшити ліміти кредитування на портфель проектів України.

Франк Хеемскерк відзначив активну реалізацію проектів українського портфелю та готовність Світового банку до подальшого поглиблення співробітництва. Було домовлено про подальшу взаємодію у підготовці наступного засідання Групи країн, яке відбудеться наприкінці травня наступного року в Україні. Попереднє засідання пройшло у червні у Грузії.

 

версія для друку