українська російська англійська
Підписана програма співробітництва між міністерствами культури України та Сербії
07.06.2013 | 14:40
Прес-служба Міністерства культури

Підписана Програма співробітництва в галузі культури між Міністерствами культури України та Сербії. Про це Міністр культури України Леонід Новохатько повідомив, перебуваючи з візитом у Сербії у складі офіційної делегації, яку очолює Президент України Віктор Янукович.

«Впевнений, що спільна робота сприятиме більш глибокому ознайомленню з культурами наших держав та розвитку творчого потенціалу», - зазначив він та наголосив, що такий документ про співробітництво між країнами підписаний уперше.

Міністр культури України Леонід Новохатько та Міністр культури та інформації Республіки Сербія Братіслав Петкович домовилися про підтримку співпраці українських і сербських театрів, бібліотек та інших закладів культури.

Також, Програмою передбачена співпраця країн у галузі кінематографії, в рамках якої сторони розглянуть можливість спільного виробництва кінофільмів; посилення співпраці країн у сфері збереження культурної спадщини, зокрема, сторони вживатимуть заходів щодо запобігання незаконному переміщенню культурних цінностей.

За словами Леоніда Новохатька, Програма вже набула чинності і діятиме до 31 грудня 2018 року.

 

версія для друку