українська російська англійська
Микола Азаров: Дитячому відпочинку приділяється дуже серйозна увага
07.06.2013 | 19:30
Департамент інформації та комунікацій з громадськістю Секретаріату КМУ

Трагедія в санаторії «Юність» - результат безвідповідальності, і по цьому випадку будуть зроблені найсерйозніші висновки. Про це заявив Прем'єр-міністр України Микола Азаров під час передачі «Іспит для влади» на Першому національному.

«Те, що відбулося в цьому санаторії «Юність» - це, безумовно, результат безвідповідальності, і по цьому випадку будуть зроблені найсерйозніші висновки», - сказав Микола Азаров. При цьому він акцентував, що на засіданні Кабінету Міністрів було заслухано доповідь Міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової про ситуацію в санаторії «Юність», зокрема, про те, що створена комісія, будуть притягнуті до відповідальності посадові особи і т.д. Після доповіді Урядом було прийнято рішення, перш за все, розглянути відповідальність самого Міністерства охорони здоров'я за стан дитячих санаторіїв.

«Безумовно, що всі винні посадові особи будуть покарані», - висловив упевненість Прем'єр-міністр.

Також він повідомив про те, що Урядом було прийнято рішення про термінове виділення коштів з резервного фонду Кабінету Міністрів, насамперед, для надання матеріальної допомоги сім'ї і для того, щоб цей корпус вивести з аварійної ситуації.

«Треба сказати, що дитячому відпочинку приділяється дуже серйозна увага. Будемо сподіватися, що для мільйонів наших дітей він пройде добре і наші діти зможуть повноцінно відпочити. Для цього робиться все від нас залежне», - заявив Микола Азаров.

 

версія для друку