українська російська англійська
Спростування інформації щодо результатів перевірки спеціалізованого санаторію "Червоний Маяк"
08.06.2013 | 09:10
Прес-служба Міністерства охорони здоров'я

Інформація про результати позапланової перевірки Державного закладу (ДЗ) "Спеціалізований санаторій "Червоний маяк" (смт. Сімеїз), що була розповсюджена низкою ЗМІ, не відповідає дійсності. 

У повідомленнях, зокрема, йшлося про те, що «на підприємствах відсутня комісія із загального періодичного огляду будівель і споруд; не проводяться щорічні (осінні та весняні) технічні огляди будівель; не оформлена технічна документація щодо зданих в експлуатацію будівель і споруд. Крім того, в санаторії "Червоний маяк" не проведене обов'язкове випробування й огляд діючих електроустановок. Експлуатація балконів в обох установах, а також використання електрообладнання в "Червоному маяку" заборонені до усунення виявлених порушень та проведення паспортизації».

Адміністрація Державного закладу «Спеціалізованого (спеціального) санаторію «Червоний Маяк» Міністерства охорони здоров’я України повідомляє, що технічна документація на будівлі та споруди  існує та кожного разу надається під час перевірок Державної фінансової інспекції України.

Обов’язкове випробування та огляд діючих електроустановок регулярно проводить спеціалізована фірма. Востаннє такі випробування були проведені у жовтні 2012 року. До того ж, упродовж останніх двох років у закладі оновлено протипожежну сигналізацію.

Балкони у будівлях санаторію посилені металевими конструкціями (підпорами), до проведення експертизи їхньої подальшої придатності вони не експлуатуються, вихід на них зачинено.

Крім того, зазначаємо, що 4 червня 2013 року Державною службою гірничого нагляду та промислової безпеки України АРК була проведена перевірка ДЗ "Спеціалізований санаторій "Червоний маяк". Припис цієї перевірки  було надіслано до закладу факсом 5 червня о 17:03. Але документ не містив підпису керівника установи, яка здійснювала інспекцію — Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки по АР Крим.

Усі інші порушення, зазначені Держгірпромнаглядом, будуть усунені найближчим часом, відповідно до Акту перевірки, на їх усунення надано три місяці.

Також повідомляємо, що санаторій двічі на рік перевіряється Державною службою України з надзвичайних ситуацій. Порушень, про які йдеться у повідомленнях ЗМІ,  інспектори Держслужби України з надзвичайних ситуацій не виявляли.

 

 

версія для друку