українська російська англійська
Держфінінспекція в Запорізькій області за 5 місяців відшкодувала втрат на 11млн. грн.
10.06.2013 | 10:16
Прес-служба Державної фінансової інспекції

Упродовж січня – травня 2013 року фахівці Держфінінспекції в Запорізькій області забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму майже 11 млн. грн. Так, відшкодовано незаконних, нецільових втрат та недостач на суму 7,3 млн. грн. та забезпечено надходження фінансових ресурсів до бюджетів, бюджетних установ і організацій на суму 3,6 млн. грн.

Зокрема, вдалося забезпечити усунення порушення, виявленого під час ревізії Державного територіально-галузевого об'єднання "Південно-Західна залізниця". Проводячи зустрічну звірку в підрядника ТОВ "ЛІАПРОФ", фінінспектори виявили, що товариство безпідставно завищило вартість роботи машин і механізмів, задіяних на будівництві комплексу технічної пасажирської станції Київського залізничного вузла в районі ст. Дарниця, через що зайво отримало від Південно-Західної залізниці 964 тис. грн.

Завдяки фінінспекторам порушення усунуто у результаті коригування розрахунків між товариством та Південно-Західною залізницею, а також виконанням ТОВ "ЛІАПРОФ" додаткових будівельних робіт.

Окрім того, від початку 2013 року за матеріалами контрольних заходів правоохоронні органи розпочали 36 досудових розслідувань.

За порушення фінансової дисципліни до адміністративної відповідальності притягнуто 195 посадових осіб, 48 – до дисциплінарної, 14 осіб звільнено із займаних посад.

 

версія для друку