українська російська англійська
Волині цьогоріч на доступне житло держава передбачила понад 25 млн. грн.
10.06.2013 | 11:33
Волинська ОДА

Волині на доступне житло держава на цей рік передбачила понад 25 млн. грн. Про це сьогодні розповів голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук.

Нагадаємо, що нині Урядом реалізується 5 державних програм доступного житла. Це: здешевлення вартості іпотечних кредитів, будівництво (придбання) доступного житла, молодіжне пільгове кредитування, забезпечення житлом інвалідів війни та кредитування індивідуального будівництва на селі.

«Наразі виконання низки програм доступного житла в регіоні сягає 67 %. Зокрема, за трьома державними житловими програмами на Волині визначено 10 будинків, а це - 482 квартири. Уже введено в експлуатацію три будинки на 177 квартир», - зазначив він.

«Зокрема, 9 однокімнатних квартир цьогоріч придбають для інвалідів війни: одну у Володимирі-Волинському та вісім у Луцьку. На ці цілі Волині з державного бюджету спрямують майже 2,5 млн. грн.», - продовжив Борис Клімчук.

За програмою здешевлення вартості іпотечних кредитів на 2013 рік області передбачено кошти в сумі 4,6 млн. грн. На сьогодні профінансовано майже 500 тис. Грн. за 22 укладеними договорами на придбання житла. 

Для кредитування молодіжного житлового будівництва на поточний рік за рахунок державного бюджету заплановано 5,56 млн. грн. Наразі укладено 37 договорів.

За програмою доступного житла  області передбачено 3,85 млн. грн. Уже профінансовано 1,66 млн. грн.

У рамках програми підтримки індивідуального житлового будівництва на селі позику отримали 168 родин. Волинській області  на цей рік передбачено спрямувати з держбюджету на кредитування 7 млн. грн., завдяки яким отримати пільгові кредити зможуть майже 300 сімей.

«Наша область активно долучається до реалізації державних ініціатив. Зокрема, уже другий рік поспіль активізована програма доступного житла. Маємо хорошу державну підтримку, за що від імені всіх волинян висловлюю вдячність керівництву держави», - підкреслив голова Волинської ОДА Борис Клімчук.

 

 

 

 

 

версія для друку