українська російська англійська
Японський бізнес готовий інвестувати в екологічні інфраструктурні проекти
10.06.2013 | 16:36
Прес-служба Міністерства екології та природних ресурсів

Під час офіційного візиту до Японії відбулася зустріч Міністра екології та природних ресурсів України Олега Проскурякова з депутатом палати радників Парламенту Японії, лідером партії «Нью Комейто» (учасник правлячої коаліції).

Під час зустрічі Міністр Олег Проскуряков відзначив значну роль підтримки Парламенту Японії та правлячої коаліції в питаннях налагодження співпраці між Японією та Україною у сфері подолання наслідків аварій на атомних електростанціях Фукусіма-1 та Чорнобильській АЕС та відновлення радіактивно забруднених прилеглих територій.

Японська сторона, у свою чергу відзначила, що на сьогодні існує досить значний інтерес у японського бізнесу щодо інвестування у екологічно орієнтовані інфраструктурні проекти в Україні та готовність правлячої коаліції сприяти залученню японських інвестицій до України.

Міністр Олег Проскуряков наголосив, що Міністерство екології та природних ресурсів України готове виступити посередником між японськими корпораціями та українськими компаніями у налагодженні партнерських зв`язків.

«Довіра та надійність - основні принципи японського бізнесу, і ми прагнемо, щоб співпраця з Україною розвивалася саме за таким принципом», - наголосив Олег Проскуряков.

версія для друку