українська російська англійська
Для перевезення організованих груп дітей призначено три поїзди
10.06.2013 | 17:10
Прес-служба Міністерства інфраструктури

Влітку перевезення організованих груп дітей до місць відпочинку та зворотно залізницею здійснюватимуть три поїзди (52 вагони): один із 18 вагонів формування Південно-Західної магістралі та два - Придніпровської. Про це розповів заступник Генерального директора Укрзалізниці Павло Чекалов під час наради з питань забезпечення безпеки під час здійснення масових перевезень пасажирів та організованих груп дітей у літній період до місць відпочинку та оздоровлення, що відбулась у Мінінфраструктури 7 червня.

До роботи на цих поїздах, за словами Павла Чекалова, залучаються працівники із досвідом роботи та які володіють необхідними професійними якостями і спроможні у разі необхідності надати допомогу дітям на шляху прямування.

«Станом на 7 червня вже призначено дитячі поїзди: один сполученням Київ-Євпаторія Південно-Західної залізниці на 10 рейсів і два Придніпровської – Дніпропетровськ-Генічеськ, Кривий Ріг-Бердянськ та інші маршрути у межах магістралі на 32 рейси», - зазначив Павло Чекалов. Він повідомив, що наразі до залізниць України надійшло 1499 планових заявок на перевезення влітку 133 694 дітей від різних організацій. Вже відпрацьовано 779 заявок на перевезення 74 тисяч осіб.

Заступник Генерального директора Укрзалізниці зазначив, що на численні звернення керівників груп дітей дозволено у літній період, до 30 серпня включно, як виняток, перевозити дітей віком від 6 років у організованих групах за нотаріально завіреними копіями свідоцтв про народження.

 

версія для друку