українська російська англійська
Голова НКРЕ в Будапешті бере участь у роботі Регіональної асоціації органів регулювання
10.06.2013 | 17:48
Прес-служба Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики

Голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері енергетики Сергій Тітенко бере участь у 13-х щорічних Загальних зборах Регіональної асоціації органів регулювання (ERRA) та засіданні Голів регуляторів.

Ці заходи проводяться 10-11 червня 2013 року в м. Будапешт (Угорщина). У заходах беруть участь більше 100 регуляторів з країн-учасниць ERRA та експертів з міжнародних організацій та компаній, таких як міжнародна енергетична програма Clingendael, регіональний дослідницький центр з енергетичної політики REKK, Міжнародне Енергетичне Агентство, компанія Societe Generale, Національна Асоціація членів комісій з регулювання комунальних підприємств NARUC, компанія KPMG, компанія DNV KEMA та ін.

На 13-х щорічних Загальних зборах ERRA буде підбито підсумки роботи Асоціації за програмами у 2012 році, розглянуто фінансові та інші робочі питання. Крім того, одними з важливих питань, що розглядаються на засіданні, є внесення поправок до Статуту ERRA та Основних положень діяльності, а також вибори посадових осіб ERRA, зокрема Президента ERRA та Віце-президента ERRA.

11 червня Сергій Тітенко візьме участь у засіданні Голів ERRA, на якому обговорюватимуться з експертами питання щодо перспектив енергетичної галузі стосовно:

- заходів з питань зміни клімату (реальність амбіційних завдань; інструментарій; наслідки для енергетичних систем; структура ринку та операційні моделі);

- дизайну ринку (товарна біржа і потенційні механізми забезпечення потужності для підтримки гнучкості та адекватності генерації);

- потенційних наслідків фінансової та економічної кризи на майбутнє регулювання енергетики;

- очікуваних технологічних розробок в ланцюгу енергопостачання (генерація/виробництво, зберігання, передача/розподіл, постачання і споживання);

- ролі природного газу і глобальних наслідків розширеного використання нетрадиційного газу;

- майбутнього енергоефективності і включення кінцевих споживачів у систему управління споживанням.

Крім того, відбудеться засідання круглого столу з питань незалежності органів регулювання, а також буде представлено інформацію щодо звіту про результати запиту ERRA з втрат у мережі.

Довідково

ERRA створена у 2000 році регулюючими органами 15 країн Центральної Європи та Азії, у тому числі України. Сьогодні ERRA нараховує 24 дійсних, 4 асоційованих та 6 афілійованих членів.

Основна мета Асоціації полягає в сприянні удосконаленню процесу регулювання енергетики, становленню незалежних органів регулювання, покращанню співробітництва між ними.

 

 

версія для друку